Виробництво

Виробництво інструментальних сталей

Інструментальна вуглецева сталь - сталь з вмістом вуглецю від 0,7% і вище. Ця сталь відрізняється високою твердістю та міцністю (після остаточної термообробки) та застосовується для виготовлення інструменту. Випускається за ГОСТ 1435-99 наступних марок: У7, У8, У8Г, У9, У10, У11, У12, У7А, У8А, У8ГА, У9А, У10А, У11А, У12А. Стандарт поширюється на вуглецеву інструментальну гарячекатану, ковану, калібровану сталь, сріблянку.

Жароміцні сплави

Жароміцні сплави ЖС6У-ВИ, ЖС6К-ВИ, ЖС26-ВИ, ЖС32-ВИ, ВХ4Л-ВИ. На виробничому підприємстві ТОВ “МСТ” організовано виробництво литих пруткових заготівель серійних та перспективних жароміцних сплавів за галузевими стандартами ТУ і технічним умовам замовника.

Ливарне виробництво

Спеціалізація ливарного виробництва-лиття чорних і кольорових металів, а також сплавів. Способи формування-піщано-глиняну суміш, в ХТС і кокильне лиття.

Виробництво ферросплавів

Українське підприємство «МЕТАЛСПЛАВТЕХНОЛОГІЇ» виробляє ферросплави. На сьогоднішній день - це сучасне підприємство, на якому постійно здійснюється планомірна робота з освоєння виробництва нових та старих ферросплавів та покращення їх якості, що дозволяє нам зайняти лідируючу позицію в галузі виробництва ферросплавів.

Виробництво лігатур

Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕТАЛСПЛАВТЕХНОЛОГІЇ" виробляє лігатури методом позапічної алюмотермічної плавки

прості кроки Робочий процес

Working Process 1
Приймаємо замовлення

Приймаємо замовлення

Working Process 2
 Оброблюємо замовлення

Оброблюємо замовлення

Working Process 3
Прораховуємо

Прораховуємо

Working Process 4
 Беремо в роботу

Беремо в роботу

Наші партнери