Про нас

Виробниче підприємство „Металсплавтехнології“ створено в 2011 році на базі Старобільського ремонтно-механічного заводу. Основне направлення діяльності підприємства це ливарне виробництво (виготовлення відливок з чорних і кольорових металів за кресленнями замовника).

Виробництво

Структура ливарного виробництва підприємства

Наша гордість

11 років непереможного успіху

Ми маємо довгу і гідну історію, приділяючи особливу увагу екологічним, соціальним та економічним результатам.

Ми працюємо з вами, щоб визначити потреби продукту і технічні характеристики, а також врахувати всі витрати.

Відео

Надійність Прагнення до довгострокової співпраці

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з надійним постачальником та бажаєте придбати продукцію за низькою ціною (на взаємовигідних умовах). Наше підприємство готове до співпраці з новими великими компаніями, споживачами пропонуючи для них унікальні умови. На підприємстві «Металсплавтехнології» цінують  міцні, довгострокові, взаємовигідні відносини. Їх запорукою, на наш погляд, може бути лише прозорість та ясність із самого початку. Ми надаємо низку серйозних гарантій та переваг, які може дати тільки підприємство з великим досвідом стабільної та впевненої роботи. Понад десять років наше підприємство спеціалізується на виробництві металів та сплавів.

Ми найкращі в своїй галузі

На підприємстві ведеться постійна робота з технічного переоснащення і переобладнанню виробничих потужностей Контроль якості продукції здійснюється в сучасній атестованій лабораторії. В пріоритеті дня нашого підприємства питання екології і піклування про співробітників.

Якість

Надійність

Сучасні технології

Безпека

Working Process 1
Приймаємо замовлення

Приймаємо замовлення

Working Process 2
 Оброблюємо замовлення

Оброблюємо замовлення

Working Process 3
Прораховуємо

Прораховуємо

Working Process 4
 Беремо в роботу

Беремо в роботу

Наші клієнти Відгуки

Дуже крута компанія! Все стабільно! Підтримка суперська, блискавична, дякую хлопцям за такий сервіс і вищу культуру обслуговування клієнтів! Так тримати! Всім радимо)

Олександр Миколайович

Наші партнери