ЛИВАРНЕ ВИРОБНИЦТВО

Потрібна допомога?

Вулиця Георгія Лангемака, Дом.76, Старобільськ

Tel : +38 066 810 24 97

Email : office@metalsplav.com

Спеціалізація ливарного виробництва підприємства-лиття чорних і кольорових металів, а також сплавів. Способи формування-в піщано-глиняну суміш, в ХТС і кокильне лиття.

Ливарне виробництво-одне із напрямів діяльності „Металсплавтехнології“. Наше виробництво оснащено високопродуктивним сучасним обладнанням для виготовлення форм і стержнів, плавильним обладнанням, а також сучасною лабораторією хімічного аналізу, що дозволяє здійснювати контроль і визначати хімічний склад відливок в процесі їх виробництва.

Модельне оснащення виготовляється на іноземному обладнанні виробництва, що дозволяє робити оснащення з фанери, дерева, пластику і алюмінія.

Формувальна лінія працює за сучасною технологією ХТС процес. Виробничі потужності ливарного цеха можуть забезпечити 1000 тонн лиття в рік. Впроваджена на нашому підприємстві технологія дозволяє отримувати відливки з високою чистотою поверхні, точністю геометричних розмірів і мінімальними припусками на механічну обробку.

 

Використовуючи мережу ретельно відібраних міжнародних виробничих потужностей ми намагаємося постачати високоякісні, точні вироби з металу за конкурентними цінами в точний термін. Вироблена продукція підлягає обов’язковій сертифікації з вказівкою хімічного складу виробу. При необхідності виробляємо механічну обробку.

Марки матеріалів, що виплавляються

Чугун-СЧ 20, ЧХ 22, ЧХ 28Н2
Вуглецева сталь-20Л, 35Л, 40Л
Низьколегована-40ХЛ, 30ХГСЛ
Високолегована-110Г13Л, 12Х18Н10Т

Наші партнери