Виробництво лігатур тугоплавких та рідкісних металів.

Потрібна допомога?

Вулиця Георгія Лангемака, Дом.76, Старобільськ

Tel : +38 066 810 24 97

Email : office@metalsplav.com

Для підвищення жароміцності та поліпшення механічних властивостей титану розроблено цілу низку сплавів на його основі шляхом введення кількох відсотків легуючих добавок алюмінію, хрому, ванадію, молібдену, вольфраму, заліза та інших металів.

З метою виключення утворення тугоплавких включень у сплавах та покращення техніко-економічних показників, добавки вводять у вигляді комплексних алюмінотермічних лігатур.
Надалі, з титанової губки та лігатур методом вакуумно-дугової або електронно-променевої плавки отримують титанові сплави потрібного сортаменту.

Двокомпонентні лігатури ВнАл і НбАл використовуються також для отримання компактних злитків ванадію і ніобію методом електронно-променевого переплаву. Зливки отримують з низькою твердістю, придатні для механічної обробки.
Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕТАЛСПЛАВТЕХНОЛОГІЇ»  випускає лігатури методом позапічної алюмотермічної плавки наступної номенклатури:

Використання високочистих сировин та матеріалів забезпечують у лігатурах необхідний рівень контрольованих домішок, а високий вміст алюмінію дозволяє отримувати лігатури із заданими фізичними властивостями за питомою вагою, температурою плавлення та твердістю лігатур.

Це дозволяє, на вимогу замовника, поставляти лігатури в шматках до 100 мм або в подрібненому вигляді фракцією 10 -50мм.
Високий вміст алюмінію та використання оригінальних технологічних прийомів дозволяє також забезпечити рівень газових домішок ( S. O. C. P. N) у межах вимог ТУ.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з надійним постачальником та бажаєте придбати продукцію за низькою ціною (на взаємовигідних умовах). Наше підприємство готова до співпраці з новими великими компаніями, споживачами, пропонуючи для них унікальні умови. На підприємстві „Металсплавтехнології“ цінують стабільні, довгострокові, взаємовигідні відносини. Їх запорукою, на наш погляд, може бути лише прозорість та ясність із самого початку. Ми надаємо низку серйозних гарантій та переваг, які може дати тільки підприємство з великим досвідом стабільної та впевненої роботи.
Понад десять років наше підприємство спеціалізується на виробництві металів та сплавів.